למרות שהחברה צעירה, הספקנו כבר לצבור קילומטראז' בחברות רבות, במגוון ענפים: דלק, הפצה, קמעונאות, בריאות, הייטק ועוד.
בפרוייקטים שביצענו עבדנו מול מערכות מבוססות SQL Server, Oracle ו-AS400.

פורטל Lighthouse

פורטל Lighthouse הוא ספינת הדגל של צ'ילי! כמו שהמגדלור משמש כדי לתת כיוון לספינות בלב ים, כך Lighthouse משמש כדי לכוון את הארגון ולקדם אותו למטרותיו במהירות ובבטחה. Lighthouse מורכב משני אלמנטים מרכזיים
קרא עוד...

פיתוח מערכות BI

מערכות התוכנה הנפוצות שמות דגש על עיבוד נתונים יעיל בהיבט התפעולי. לעומת זאת, לצרכים ניהוליים נדרש עיבוד שונה לחלוטין: במערכות BI כמעט ולא מבוצעת הזנת נתונים, ולעומת זאת נדרש ניתוח של כמויות נתונים עצומות.
קרא עוד...

שרותים ללקוחות AS400

את תחום ה-AS400 בצ'ילי מנהלים גלעד גורדון ואבירם בראל, בעלי ותק של למעלה מ-20 שנות פיתוח ב-AS400, ולפני כן בסביבות S/36 ו-S/38.
קרא עוד...

פיתוח ממשקים

עוד רגע, מחשבים יוכלו לדבר איתנו, בני האדם, אבל בינתיים, הם כבר יודעים לדבר זה עם זה. התפשטות האינטרנט, וקביעת תקנים ע"י גופי התוכנה המובילים בעולם, הביאו לפריחה חסרת תקדים בקישוריות בין מחשבים ותוכנות שבעבר היו מנותקים זה מזה.
קרא עוד...

מערכת ניהולית לתחנות דלק

פיתנו פתרון מושלם לבעלי תחנות דלק, המאפשר בקרה טובה יותר, הצפת חריגים ובעיות, והבנה טובה יותר של מכלול ההיבטים והפעילויות בתחנה, בחנות, ברחיצה ובשאר הפעילויות במתחם.
קרא עוד...

פיתוח מערכות מידע

לאורך השנים, אין ארגון שיכול להסתפק בתוכנה, או התוכנות, שרכש בתחילת דרכו. מספר גורמים לדוגמא שמשפיעים על כך: הארגון גדל וצריך להתייעל, צרכי הלקוחות משתנים, מתחרים חדשים נכנסים, הטכנולוגיה מתפתחת, רגולציה מכתיבה שינויים, ועוד ועוד
קרא עוד...

שרותי DBA

הלב של כל מערכת מידע הינו בסיס הנתונים שלה – ה-Data Base. DBA – Data Base Administrator – הוא האיש שאמון על כך שבסיס הנתונים יעבוד כמו שצריך.
קרא עוד...