פרוייקטים שביצענו

פייבר – API לקליטת חשבוניות (הרבה חשבוניות…)

חברת פייבר מקשרת בין מאות אלפי נותני שירותים ולקוחות, ובהתאם לכך, כמות החשבוניות שהיא מוציאה היא פשוט אדירה… נכון לתחילת 2017 – כ-20,000 חשבוניות כל יום! (לא, זו לא טעות: 20,000 חשבוניות ביום).
בעבר, קליטת החשבוניות ארכה זמן רב, ויצרה פיגור של שבועות במחלקת הכספים, וכדי לפתור את הבעיה פיתחנו API שקולט את החשבוניות בזמן אמת, ללא כל פיגור.
קרא עוד…


דלק רוזנפלד – מערכת BI לתחנות דלק, חנויות נוחות ומסעדות

דלק רוזנפלד מפעילה 14 מתחמים ברחבי הארץ, חלקם של חברת דלק, חלקם של סונול וחלקם לא ממותגים. כפועל יוצא, פועלות בתחנות קופות של ריטליקס, FRS ורוזמן, שכל אחת משדרת נתונים במבנה שונה לחלוטין. בנוסף, החברה מקבלת קבצים מחברות הדלק (דלקנים, מועדונים, כניסות סחורה לחנויות הנוחות ועוד). מערכת הנה"ח מנוהלת במחשב AS400.
בתחילת הפרוייקט פיתחנו דו"ח רוו"ה חכם, המאפשר לבעלי החברה לדעת מה הרווח הגולמי תוך 3-5 ימים מסוף חודש, ולקחת בחשבון נתונים שלא מופיעים בדוח רוו"ה סטנדרטי, כגון שינוי ערך מלאי דלקים, אידוי ונזילות.
קרא עוד…


פלאש תאורה – אתר הזמנות ללקוחות עיסקיים

פלאש הינה יבואנית ומפיצה של גופי תאורה, ופועלת בשני ערוצים מרכזיים: הפעלת מחלקות התאורה בכל סניפי רשת אייס, ומכירה לחנויות תאורה בכל רחבי הארץ.
פיתחנו עבור פלאש אתר הזמנות ללקוחות ערוץ הסיטונאות, המאפשר להם לראות את הקטלוג המלא, מוצרים חדשים ומוצרים במבצע וכן לבדוק בזמן אמת קיום מלאי, מחיר מומלץ לצרכן ולבצע את ההזמנה. ברגע שההזמנה מבוצעת היא משודרת מיידית לפלאש והלקוח מקבל חיווי מה מספר ההזמנה שלו במערכת הפריוריטי של פלאש.
כיום, למעלה מ-70% מההזמנות משודרות לפלאש דרך האתר ומפנות זמן רב למחלקת המכירות.
קרא עוד…


שקד ורשת דרך היין – הכנת RFP למערכת ERP

שקד הינה חברה המייבאת, משווקת ומפיצה יין ומותגי אלכוהול מכל העולם. רשת דרך היין הינה רשת חנויות לממכר יין ואלכוהול בפריסה ארצית. שתי החברות, ששתיהן בבעלות משותפת, החליטו להחליף את מערכות ה-ERP שלהן, ולבחון גם החלפת מסופונים (שקד) וקופות (דרך היין).
לצורך כתיבת ה-RFP ערכנו ראיונות רבים עם אנשי מפתח בשתי החברות, מיפינו את נקודות התורפה של התוכנות הקיימות, ואת הדרישות מהמערכת החדשה, הכנו מסמך RFP מפורט ופנינו למספר חברות מובילות ע"מ לקבל הצעות על תכולה זהה.

קרא עוד…