למרות שהחברה צעירה, הספקנו כבר לצבור קילומטראז' בחברות רבות, במגוון ענפים: דלק, הפצה, קמעונאות, בריאות, הייטק ועוד.
בפרוייקטים שביצענו עבדנו מול מערכות מבוססות SQL Server, Oracle ו-AS400.

רשת אפריל

תהליך קליטת סחורה בחנויות מספקים

רשת אפריל מונה 40 סניפים בכל הארץ. מדי יום קולטים בחנויות סחורה מספקים, וברשת עלתה דרישה לקצר את משך קליטת הסחורה, לבצע בקרה בזמן אמת ולהפיק מדבקות מחיר כחלק מתהליך הקליטה.
קרא עוד...

פייבר

API לקליטת חשבוניות (המון חשבוניות (-: )

פייבר מקשרת בין מאות אלפי נותני שירותים ולקוחות, ובהתאם לכך, כמות החשבוניות שהיא מוציאה היא פשוט אדירה... נכון לתחילת 2017 - כ-20,000 חשבוניות כל יום! (לא, זו לא טעות: 20,000 חשבוניות ביום).
בעבר קליטת החשבוניות לפריוריטי נעשתה בייצוא וייבוא קבצים ועם הזמן הצטבר פיגור של שבועות. פיתחנו עבור פייבר API שמאפשר את קליטת החשבוניות מייד עם יצירתן.
קרא עוד...

נארא

ממשקים מול מערכת EMR לניהול תיק רפואי ומול קופות החולים

המרכז הרפואי נארא ברמת גן הינו בית חולים פרטי המעניק מגוון שירותי רפואה מידי הרופאים המובילים בישראל ועם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. כחלק מהרגולציה בתחום הבריאות, נדרש בית החולים לדווח למערכת ה-EMR (Electronic Medical Record) קמליון, המשמשת לניהול תיק רפואי.
קרא עוד...

דלק רוזנפלד

מערכת BI לתחנות דלק וחנויות נוחות

דלק רוזנפלד מפעילה 14 מתחמים ברחבי הארץ, ומשתמשת ב-4 מערכות קופות שונות, ובנוסף מנהלת את המלאי והנה"ח במחשב AS400. מערכת ה-BI שפיתחנו מציגה את המידע מכל המערכות במקום אחד וב"שפה אחת".
קרא עוד...

מוריה

מערכת BI לחברה לניהול פרוייקטים מורכבים

מוריה – החברה לפיתוח ירושלים – הינה זרוע הביצוע המרכזית של עיריית ירושלים ומשרד התחבורה ונמנית כיום על החברות העירוניות המובילות במשק הישראלי. צ'ילי נבחרה למפות ולתעד את בסיס הנתונים של החברה, ולהקים מערכת ב-Power BI. במהלך העבודה זוהו צווארי בקבוק שגרמו לעבודה ידנית רבה, ואנו פיתחנו כלים לאוטומציה של תהליכים אלו
קרא עוד...

כל דגן

מערכת הזמנות ללקוחות עיסקיים

כל דגן הינה מאפיה סיטונאית המספקת את מוצריה ליותר מ-100 לקוחות. המערכת שפיתחנו עבורם מאפשרת ללקוחותיהם לבצע הזמנות באינטרנט בכל שעה ומכל מקום. ההזמנות נקלטות בזמן אמת במחסן, והמערכת מציגה למנהל המחסן את צבר ההזמנות לפי לקוח ולפי מוצר.
קרא עוד...

הקו החדש

API לסנכרון חנות עם מערכת פריוריטי

הקו החדש הינה יבואנית ומשווקת של צעצועים, בובות פרווה, כרטיסי ברכה יחודיים ומתנות, ומפעילה אתר מכירות WooCommerce, אותו נדרש לסנכרן עם מערכת פריוריטי. פיתחנו מערכת שמתממשקת ל-API של WooCommerce ומבצעת סינכרון קטלוגים, מחירים ומלאי, וקולטת הזמנות בזמן אמת.
קרא עוד...

פלאש תאורה

אתר הזמנות ללקוחות עיסקיים

חברת פלאש תאורה משווקת גופי תאורה לכ-300 חנויות תאורה, ובנוסף מפעילה בזכיינות את מחלקות התאורה ברשת אייס. פיתחנו עבור הלקוחות העיסקיים אתר, הכולל ביצוע הזמנות, דפדוף בקטלוג, חיפוש בקטלוג, בדיקת מלאי ומחירים און-ליין. האתר הוריד בצורה דרמטית את העומס ממחלקת המכירות של פלאש.
קרא עוד...

דרך היין

הכנת RFP למערכת ERP

רשת דרך היין הינה רשת חנויות לממכר יין ואלכוהול בפריסה ארצית. הכנו עבור החברה RFP להחלפת ה-ERP, במסגרתו ערכנו ראיונות רבים עם אנשי מפתח, מיפינו את נקודות התורפה של המערכת הקיימת ואת הדרישות מהמערכת החדשה, הכנו מסמך RFP מפורט ופנינו למספר חברות מובילות ע"מ לקבל הצעות על תכולה זהה.
קרא עוד...

ממשקים מול וואלה!שופס

שריג הינה חברה ליבוא, שיווק, שירות לקוחות ותמיכה טכנית בתחום מכשירי החשמל לבית ולטיפוח האישי. בין היתר, החברה מוכרת את מוצריה באתר וואלה!שופס. לאחר שערוץ מכירות זה הוכיח את עצמו והגיע למסה קריטית של כמות הזמנות, הוחלט בשריג לקלוט את ההזמנות באופן אוטומטי. לצורך כך פיתחנו סרוויס שפונה ל-API של וואלה!שופס, מושך את ההזמנות וכותב אותן לפריוריטי. כמו כן, הסרוויס בודק מה סטטוס ההזמנה בפריוריטי ומעדכן את וואלה!שופס בהתאם.