למרות שהחברה צעירה, הספקנו כבר לצבור קילומטראז' בחברות רבות, במגוון ענפים: דלק, הפצה, קמעונאות, בריאות, הייטק ועוד.
בפרוייקטים שביצענו עבדנו מול מערכות מבוססות SQL Server, Oracle ו-AS400.

רשת אפריל

קיצור וייעול תהליך הצטרפות למועדון הלקוחות

לרשת אפריל, כמו לרשתות רבות אחרות יש מועדון לקוחות, המאפשר ללקוחות לצבור נקודות, אותן הם יכולים לממש ולקבל הנחות, וזאת בנוסף להנחות ומבצעים שונים שהרשת מעניקה לחברי המועדון.
פיתחנו עבור הרשת אתר הצטרפות מותאם לסלולר שהביא לייעול התהליך, הגדלה משמעותית של איכות פרטי החברים וחסכון של זמן וכסף.
קרא עוד...

פייבר

קיצור תהליך קליטת חשבוניות משבועות - לשניות (!)

פייבר מקשרת בין מאות אלפי נותני שירותים ולקוחות, ובהתאם לכך, כמות החשבוניות שהיא מוציאה היא פשוט אדירה... נכון ל-2019 - כ-25,000 חשבוניות כל יום! (לא, זו לא טעות: 25,000 חשבוניות ביום).
בעבר קליטת החשבוניות לפריוריטי נעשתה על ידי ייצוא וייבוא קבצים ועם הזמן הצטבר פיגור של שבועות.
פיתחנו עבור פייבר API שמאפשר את קליטת החשבוניות מייד עם יצירתן.
קרא עוד...

התאמה לרגולציה בתחום הרפואה ע"י ממשקים מול מערכת EMR לניהול תיק רפואי ומול קופות החולים

medica הינו המרכז הרפואי הגדול ביותר בארץ לכירורגיה בינונית וקטנה המעניק מגוון שירותי רפואה מידי הרופאים המובילים בישראל ועם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. כחלק מהרגולציה בתחום הבריאות, נדרש בית החולים לדווח למערכת ה-EMR (Electronic Medical Record) קמליון, המשמשת לניהול תיק רפואי.
קרא עוד...

דרך היין

הכנת RFP למערכת ERP

רשת דרך היין הינה רשת חנויות לממכר יין ואלכוהול בפריסה ארצית. הכנו עבור החברה RFP להחלפת ה-ERP, במסגרתו ערכנו ראיונות רבים עם אנשי מפתח, מיפינו את נקודות התורפה של המערכת הקיימת ואת הדרישות מהמערכת החדשה, הכנו מסמך RFP מפורט ופנינו למספר חברות מובילות ע"מ לקבל הצעות על תכולה זהה.
קרא עוד...

דלק רוזנפלד

שיפור השליטה, הבקרה ויכולת הניתוח של רשת תחנות דלק וחנויות נוחות ע"י מערכת BI

דלק רוזנפלד מפעילה 14 מתחמים ברחבי הארץ, ומשתמשת ב-4 מערכות קופות שונות, ובנוסף מנהלת את המלאי והנה"ח במחשב AS400. מערכת ה-BI שפיתחנו מציגה להנהלת הרשת ולמנהלי המתחמים את המידע מכל המערכות במקום אחד וב"שפה אחת" ומסייעת בצמצום הוצאות, ובחסכון עצום בזמן.
קרא עוד...

אינטל

ייעול תהליך פינוי פסולת מסוכנת ושיפור בקרת המלאי

המערכת שפיתחנו הפכה תהליך שהיה ידני, ארוך ומסורבל לתהליך קצר שמתבצע ע"י הפקת מדבקות ברקוד בכניסה למחסן, סריקת הברקודים בפינוי, והפקת טפסים אוטומטית. בנוסף, למנהלי המערכת דוחות בקרה, אפשרות הדפסה חוזרת ועוד.
קרא עוד...

דלק רוזנפלד

צמצום הוצאות שכר ע"י מערכת תקציב שעות עבודה ודוחות בקרה

דלק רוזנפלד מפעילה 14 מתחמים ברחבי הארץ, רובם המכריע עובד 24X7.
מנהלי הרשת ביקשו לצמצם את הזמני החפיפה בין המשמרות, בהם שני עובדים נמצאים "על אותה משבצת".
פיתחנו מערכת להזנת תקציב שעות ברמת מתחם, תפקיד, יום ומשמרת, וכן מגוון דוחות בקרה בכל הרמות.
קרא עוד...

מוריה

שיפור בקרה תקציבית בחברה לניהול פרוייקטים מורכבים ע"י כלי BI

מוריה – החברה לפיתוח ירושלים – הינה זרוע הביצוע המרכזית של עיריית ירושלים ומשרד התחבורה ונמנית כיום על החברות העירוניות המובילות במשק הישראלי. צ'ילי נבחרה למפות ולתעד את בסיס הנתונים של החברה, ולהקים מערכת ב-Power BI. במהלך העבודה זוהו צווארי בקבוק שגרמו לעבודה ידנית רבה, ואנו פיתחנו כלים לאוטומציה של תהליכים אלו
קרא עוד...

כל דגן

ייעול עבודת מחלקת הייצור באמצעות מערכת הזמנות ללקוחות עיסקיים

כל דגן הינה מאפיה סיטונאית המספקת את מוצריה ליותר מ-100 לקוחות. המערכת שפיתחנו עבורם מאפשרת ללקוחותיהם לבצע הזמנות באינטרנט בכל שעה ומכל מקום. ההזמנות נקלטות בזמן אמת במחסן, והמערכת מציגה למנהל המחסן את צבר ההזמנות לפי לקוח ולפי מוצר.
קרא עוד...

הקו החדש

ייעול העבודה מול אתר WooCommerce באמצעות API לסנכרון עם מערכת פריוריטי

הקו החדש הינה יבואנית ומשווקת של צעצועים, בובות פרווה, כרטיסי ברכה יחודיים ומתנות, ומפעילה אתר מכירות WooCommerce, אותו נדרש לסנכרן עם מערכת פריוריטי. פיתחנו מערכת שמתממשקת ל-API של WooCommerce ומבצעת סינכרון קטלוגים, מחירים ומלאי, וקולטת הזמנות בזמן אמת.
קרא עוד...

שיפור חוויית לקוח של מטופלים במרכז הרפואי

medica רמת החייל הינו המרכז הרפואי הגדול ביותר בארץ לכירורגיה בינונית וקטנה המעניק מגוון שירותי רפואה מידי הרופאים המובילים בישראל ועם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם.
במרכז הרפואי 4 קומות של מרפאות וחדרי ניתוח, ועל מנת שהמטופלים יתמצאו במקום בקלות פיתחנו מערכת ניהול תורים ומערכת מסכי הכוונה.
קרא עוד...

פלאש תאורה

הורדת עומס ממחלקת מכירות באמצעות אתר הזמנות ללקוחות עיסקיים

חברת פלאש תאורה משווקת גופי תאורה לכ-300 חנויות תאורה, ובנוסף מפעילה בזכיינות את מחלקות התאורה ברשת אייס. פיתחנו עבור הלקוחות העיסקיים אתר, הכולל ביצוע הזמנות, דפדוף בקטלוג, חיפוש בקטלוג, בדיקת מלאי ומחירים און-ליין.
האתר הוריד בצורה דרמטית את העומס ממחלקת המכירות של פלאש.
קרא עוד...

חסכון בזמן וייעול תהליכים ע"י אוטומציה של קליטת הזמנות מאתר וואלה!שופס

שריג הינה חברה ליבוא, שיווק, שירות לקוחות ותמיכה טכנית בתחום מכשירי החשמל לבית ולטיפוח האישי. בין היתר, החברה מוכרת את מוצריה באתר וואלה!שופס. לאחר שערוץ מכירות זה הוכיח את עצמו והגיע למסה קריטית של כמות הזמנות, הוחלט בשריג לקלוט את ההזמנות באופן אוטומטי. לצורך כך פיתחנו סרוויס שפונה ל-API של וואלה!שופס, מושך את ההזמנות וכותב אותן לפריוריטי. כמו כן, הסרוויס בודק מה סטטוס ההזמנה בפריוריטי ומעדכן את וואלה!שופס בהתאם.

רשת אפריל

שיפור תהליך קליטת סחורה בחנויות מספקים, ובקרה על התאמה להזמנות

רשת אפריל מונה 40 סניפים בכל הארץ. מדי יום קולטים בחנויות סחורה מספקים, וברשת עלתה דרישה לקצר את משך קליטת הסחורה, לבצע בקרה בזמן אמת ולהפיק מדבקות מחיר כחלק מתהליך הקליטה.
קרא עוד...