לייעול מערכות העסק - חייגו:

למרות שהחברה צעירה, הספקנו כבר לצבור קילומטראז' בחברות רבות, במגוון ענפים: דלק, הפצה, קמעונאות, בריאות, הייטק ועוד.
בפרוייקטים שביצענו עבדנו מול מערכות מבוססות SQL Server, Oracle ו-AS400.

פורטל Lighthouse

כמו שהמגדלור משמש כדי לתת כיוון לספינות בלב ים, כך Lighthouse משמש כדי לכוון את הארגון ולקדם אותו למטרותיו במהירות ובבטחה. Lighthouse מורכב משני אלמנטים מרכזיים
קרא עוד...

פיתוח מערכות BI

מערכות התוכנה הנפוצות שמות דגש על עיבוד נתונים יעיל בהיבט התפעולי. לעומת זאת, לצרכים ניהוליים נדרש עיבוד שונה לחלוטין: במערכות BI כמעט ולא מבוצעת הזנת נתונים, ולעומת זאת נדרש ניתוח של כמויות נתונים עצומות.
קרא עוד...

שרותים ללקוחות AS400

המשתמשים לא מפסיקים לקטר על המסכים הירוקים? הם צודקים! בדיוק בשביל זה פיתחנו פתרון שמנצל באופן מושלם את היתרונות של ה- AS400, ומאפשר לך להנות מהיציבות של ה-AS400, ולמשתמשים לעבוד בממשק משתמש עדכני וידידותי.
קרא עוד...

אינטגרציה בין תוכנות

עוד רגע, מחשבים יוכלו לדבר איתנו, בני האדם, אבל בינתיים, הם כבר יודעים לדבר זה עם זה. התפשטות האינטרנט, וקביעת תקנים ע"י גופי התוכנה המובילים בעולם, הביאו לפריחה חסרת תקדים בקישוריות בין מחשבים ותוכנות שבעבר היו מנותקים זה מזה.
קרא עוד...

שרותי DBA

הלב של כל מערכת מידע הינו בסיס הנתונים שלה – ה-Data Base. DBA – Data Base Administrator – הוא האיש שאמון על כך שבסיס הנתונים יעבוד כמו שצריך.
קרא עוד...

מערכת ניהולית לתחנות דלק

פיתחנו פתרון מושלם לבעלי תחנות דלק, המאפשר בקרה טובה יותר, הצפת חריגים ובעיות, והבנה טובה יותר של מכלול ההיבטים והפעילויות בתחנה, בחנות, ברחיצה ובשאר הפעילויות במתחם.
קרא עוד...

פיתוח מערכות מידע

לאורך השנים, אין ארגון שיכול להסתפק בתוכנה, או בתוכנות, שרכש בתחילת דרכו. מספר גורמים לדוגמא שמשפיעים על כך: הארגון גדל וצריך להתייעל, צרכי הלקוחות משתנים, מתחרים חדשים נכנסים, הטכנולוגיה מתפתחת, רגולציה מכתיבה שינויים, ועוד ועוד
קרא עוד...

עד היום ייעלנו את מערכות המידע של עשרות ארגונים
ועזרנו למאות עובדים

לחסוך זמן שהתבזבז בעבודה רוטינית, 

לנצל את הידע שלהם,

ולהרגיש בעלי ערך אמיתי

רוצים גם?
השאירו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר:
דילוג לתוכן